AZSCORE
En | Ru | Az | Tr
26 March 15:54 (Africa/Lagos)
goal Plymouth Argyle Goaaal! [0-1]

Handball Live Scores

R Refresh |

AUSTRIA: HLA - Relegation Group
17:00 Schwaz - Bruck
AUSTRIA: WHA Women
17:00 Graz W - MGA Handball W
BELGIUM: Division 1 - Losers stage
16:00 Grace - Hollogne
BULGARIA: A RHG
13:00 Pirin 26-22 NSA Sofia
13:00 Fregata Burgas 38-32 Levski Sofia
CROATIA: Premijer liga
18:00 Umag - Varazdin
18:00 Kastela - Metalac
19:00 Rudar - Dubrava
advertisement 6-4
CZECH REPUBLIC: Extraliga - Play Offs
17:00 Lovosice - Karvina
17:00 Plzen - Jicin
18:00 Zubri - Frydek
1st Half Dukla Prague - Brno
CZECH REPUBLIC: Extraliga - Play Out
17:00 Koprivnice - Hranice
18:00 Nove Veseli 25-27 Litovel
DENMARK: 1. Division
14:30 Nyborg 33-19 Korsor/Taarnbor
15:00 Sydhavsoerne 23-23 Skive
DENMARK: 1. Division Women
15:00 Vendsyssel W 13-15 DHG W
15:00 Roskilde W 27-26 Hadsten W
EUROPE: Challenge Cup
2nd Half Sporting (Por) - A.S.E. Douka (G
EUROPE: Champions League - Play Offs
17:00 Montpellier 18-17 Vive Kielce
1st Half Bjerringbro/Sil - Szeged
Half Time Meshkov Brest 2-1 Flensburg
EUROPE: EHF Cup
17:00 Fuchse Berlin - Ribnica
19:00 Granollers 16-15 Goppingen
Half Time Cocks - Anaitasuna
EUROPE: WHIL Women
17:00 Zlin W 27-25 Slavia Prague W
FINLAND: SM-sarja - Play Offs
14:00 Atlas 30-28 GrIFK
15:15 Dicken 26-27 SIF
GERMANY: 1. Bundesliga Women
16:00 Leipzig W - Thuringer W
16:00 Goppingen W - Bad Wildungen W
16:30 Oldenburg W - Bietigheim W
GERMANY: 2. Bundesliga Women
16:00 Halle - Neustadt W
16:00 TuS Lintfort W - HSG Kleenheim W
GERMANY: Bundesliga
15:00 Hannover - Burgdorf
17:15 Minden - Bergischer
GREECE: Greek Cup
15:00 PAOK - Panellinios
ICELAND: Olis Deildin
16:00 FH Hafnarfjordu 30-43 Grotta
LATVIA: SynotTip Virsliga - Play Offs
14:00 ASK/LSPA - Latgols
LUXEMBOURG: Sales Lentz League - Relegation Group
17:00 Berchem 2 - Diekirch 2
18:00 Mersch 28-25 Schifflange
NETHERLANDS: Eredivisie - Losers stage
13:00 Aalsmeer 2 30-21 Hercules
NETHERLANDS: Eredivisie - Winners stage
15:00 Aalsmeer 30-30 Limburg Lions
NETHERLANDS: Eredivisie Women - Losers stage
13:00 Borhave W - E&O W
NORWAY: 1. Division
16:00 Stavanger - Sandefjord TIF
17:00 Haugaland - Haslum IL
18:00 Stord - Naerbo
18:00 Follo - Kristiansand
18:00 Runar - Sandnes
18:00 Notteroy - Herkules
NORWAY: 1. Division Women
17:00 Pors Handball W - Molde W
18:00 Fyllingen W - Levanger W
18:00 Flint Tonsberg - Fjellhammer W
19:00 Viking W 17-23 Follo W
NORWAY: Grundigligaen women
17:00 Halden W - Tertnes W
18:00 Storhamar W - Stabaek W
18:00 Sola W - Larvik W
18:00 Oppsal W - Gjerpen W
18:00 Kristiansand W - Glassverket W
18:00 Byasen W - Raelingen W
POLAND: Superliga
2nd Half Wybrzeze Gdansk 26-34 Zabrze
PORTUGAL: 1a Divisao Women
16:00 Passos Manuel W 29-20 Maiastars W
16:00 Juvelis W - Madeira SAD W
16:00 Colegio de Gaia - Juventude do Ma
16:00 Barros W - Joana
16:00 Alavarium W - CS Madeira W
16:00 Academico W - Leca W
PORTUGAL: Andebol 1 - Losers stage
23:00 Arsenal 19-20 SC Horta
23:00 Sao Mamede - Boa Hora
ROMANIA: Liga Nationala
15:15 CSM Bucuresti 28-17 Suceava
ROMANIA: Liga Nationala Women
15:00 SCM Craiova W - Dunarea Braila
16:00 Corona Brasov W - Unirea Slobozia
17:00 Ramnicu Valcea 32-25 Danubius Galati
17:00 Cetate Devatran - Zalau W
RUSSIA: Superleague
09:00 Ufimochka 23-31 UGNTU
RUSSIA: Superleague Women
15:15 Stavropol W - Zvenigorod W
SLOVAKIA: Extraliga - Losers stage
16:00 Pezinok - SKP Bratislava
SLOVENIA: 1. NLB Liga - Relegation Group
18:00 Slovenj Gradec - RK Dol Tki Hras
SLOVENIA: 1.A DRL Women
15:00 Veplas Velenje 21-19 RK Ljubljana W
SOUTH KOREA: 1st League
09:00 Sangmu - Chungnam Athlet
SOUTH KOREA: 1st League Women
05:00 Guangzhou City 23-26 Kyungnam W
07:00 Colorful Daegu 15-12 Sugar Gliders W
SWEDEN: Allsvenskan
16:00 Tumba - Anderstorps
16:15 Alstermo - Skanela
16:30 Drott - Tyreso
17:00 Linkoping - Helsingborg
SWEDEN: Handbollsligan
2nd Half Guif - Ricoh
SWITZERLAND: NLA - Winners stage
17:00 Suhr Aarau - HC Kriens
SWITZERLAND: SPL Women
16:00 Zug W - KV Basel W
17:00 SPONO Eagles W 21-22 Kreuzlingen W
TURKEY: Superlig
12:00 Yozgat Bozokspo 20-19 Zagnos
14:00 Milli Piyango 24-21 Antalyaspor
14:30 Goztepe 36-31 Merzifon
15:00 Besiktas - Amasya
16:00 Ankaraspor - Trabzonspor
16:00 Aziziye Belediy - Selcuklu BLD Sp

R Refresh