Tennis Live Scores

R Refresh |

ATP - DOUBLES: Halle (Germany), grass
13:00 Kubot L./Melo M. - Dodig I./Ram R.
ATP - DOUBLES: London (United Kingdom), grass
18:30 Edmund K./Skupski N. - Kontinen H./Peers J.
ATP - SINGLES: Halle (Germany), grass
12:00 Sugita Y. (Jpn) - Kudla D. (Usa)
13:30 Federer R. (Sui) - Ebden M. (Aus)
15:00 Khachanov K. (Rus) - Bautista
17:30 Seppi A. (Ita) - Coric B. (Cro)
ATP - SINGLES: London (United Kingdom), grass
11:00 Lopez F. (Esp) WO - Raonic M. (Can)
13:00 Cilic M. (Cro) - Querrey S. (Usa)
14:30 Lopez F. (Esp) - Kyrgios N. (Aus)
16:00 Mannarino A. (Fra) - Djokovic N. (Srb)
17:30 Chardy J. (Fra) - Tiafoe F. (Usa)
CHALLENGER MEN - DOUBLES: Blois (France), clay
11:00 Domingues J./Sousa P - Neis F./Vega Hernand
14:30 Lipovsek P. T./Londe - Hsieh C./Junaid R.
CHALLENGER MEN - DOUBLES: Fergana (Uzbekistan), hard
11:30 Myneni S./Prashanth - Cid R./Statham J. R.
13:00 Gakhov I./Pavlioutch - Khabibulin T./Manafo
CHALLENGER MEN - DOUBLES: Ilkley (United Kingdom), grass
15:00 Balaji N. S./Vardhan - Krawietz K./Mies A.
15:00 Krajicek A./Nedunche - Broady L./Clayton S.
CHALLENGER MEN - DOUBLES: Poprad (Slovakia), clay
12:00 Cacic N./Margaroli L - Neuchrist M./Weissbo
CHALLENGER MEN - SINGLES: Blois (France), clay
11:00 Griekspoor S. (Ned) - Londero J. I. (Arg)
13:00 Robert S. (Fra) - Cachin P. (Arg)
14:30 Lamasine T. (Fra) - Auger
17:30 De Bakker T. (Ned) - Garin Ch. (Chi)
CHALLENGER MEN - SINGLES: Fergana (Uzbekistan), hard
08:30 Ilkel C. (Tur) - Myneni S. (Ind)
08:30 Milojevic N. (Srb) - Watanuki Y. (Jpn)
10:00 Gerasimov E. (Blr) - Setkic A. (Bih)
10:00 Sekiguchi S. (Jpn) - Lopez
CHALLENGER MEN - SINGLES: Ilkley (United Kingdom), grass
12:00 Polansky P. (Can) - Kubler J. (Aus)
16:30 Thompson J. (Aus) - Stakhovsky S. (Ukr)
16:30 King D. (Bar) - Otte O. (Ger)
18:30 Fabbiano T. (Ita) - Mmoh M. (Usa)
CHALLENGER MEN - SINGLES: Poprad (Slovakia), clay
14:00 Balazs A. (Hun) - De Greef A. (Bel)
15:30 Kolar Z. (Cze) - Kovalik J. (Svk)
ITF MEN - SINGLES: Kaltenkirchen (Germany), clay
10:00 Fatic N. (Bih) - Dellavedova M. (Aus)
10:00 Von Massow G. (Ger) - Strombachs R. (Ger)
10:00 Gonzalez W. (Gtm) - Kuzmanov D. (Bul)
11:30 Bangoura S. (Usa) - Kocevar
11:30 Diarra G. (Aut) - Wessels L. (Ger)
11:30 Kalyuzhnyy V. (Ukr) - Moeller M. (Ger)
11:30 Matic N. (Ger) 2-0 Boehler D. (Ger)
ITF MEN - SINGLES: Rochester (USA), clay
00:00 Martinez M. N. (Arg) - Speicher J. (Usa)
21:00 Arconada J. (Arg) - Kalovelonis M. (Rus)
21:00 Johns C. (Usa) - Ross G. (Usa)
22:30 Andrade A. (Usa) - Goetz R. (Usa)
22:30 Martinez M. N. (Arg) - Rybakov A. (Usa)
ITF MEN - SINGLES: Sassuolo (Italy), clay
12:00 Heller P. (Ger) - Nardi L. (Ita)
12:00 Bocchi L. (Ita) - Rondoni P. (Ita)
13:30 Espin Busleiman G. ( - Capalbo F. (Arg)
13:30 Guerrieri A. (Ita) - Ceppellini A. (Ita)
ITF MEN - SINGLES: Winston-Salem 2 (USA), hard
16:00 Paul T. (Usa) - Sell K. (Bra)
17:00 Redlicki Mi. (Usa) - Schneider R. (Usa)
17:30 Riffice S. (Usa) - Craig H. (Usa)
19:30 Chrysochos P. (Cyp) - Mansouri S. (Tun)
ITF WOMEN - SINGLES: Ilkley (United Kingdom), grass
12:00 Kanepi K. (Est) - Alexandrova E. (Rus)
13:30 Yastremska D. (Ukr) - Dart H. (Gbr)
13:30 Smitkova T. (Cze) - Jabeur O. (Tun)
14:00 Rodina E. (Rus) - Tere
TEAMS - MEN: Davis Cup - Group III (World)
09:00 Benin - Nigeria
09:00 Kenya - Algeria
09:00 Mozambique - Uganda
09:00 Rwanda - Cameroon
TEAMS - WOMEN: Fed Cup - Group II (World)
16:00 Mexico W - Dominican Republic W
WTA - DOUBLES: Birmingham (United Kingdom), grass
18:00 Mertens E./Schuurs D - Chan H
WTA - DOUBLES: Mallorca (Spain), grass
13:00 Klepac A./Martinez S - Knoll X./Smith A.
14:30 Christian K./Santama - Safarova L./Stefkova
WTA - SINGLES: Birmingham (United Kingdom), grass
12:30 Rybarikova M. (Svk) - Jakupovic D. (Slo)
14:00 Strycova B. (Cze) - Tsurenko L. (Ukr)
15:30 Goerges J. (Ger) - Kvitova P. (Cze)
17:00 Buzarnescu M. (Rou) - Svitolina E. (Ukr)
WTA - SINGLES: Eastbourne (United Kingdom) - Qualification, grass
12:00 Dabrowski G. (Can) - McHale C. (Usa)
12:00 Townsend T. (Usa) - Konjuh A. (Cro)
12:00 Vickery S. (Usa) - Bains N. (Aus)
13:30 Arruabarrena - V. L. (Esp)
13:30 Silva E. (Gbr) - Bondarenko K. (Ukr)
13:30 Birrell K. (Aus) - Nara K. (Jpn)
15:00 Kudryavtseva A. (Rus - Rus A. (Ned)
15:00 Sestini Hlavackova A - Cepede V. (Par)
15:00 Broady N. (Gbr) - Vikhlyantseva N. (Ru
WTA - SINGLES: Mallorca (Spain), grass
12:00 Garcia C. (Fra) - Kenin S. (Usa)
13:30 Maria T. (Ger) - Safarova L. (Cze)
16:30 Tomljanovic A. (Aus) - Sevastova A. (Lat)
18:30 Stosur S. (Aus) - Riske A. (Usa)
advertisement -

R Refresh